miejsce gdzie odnajdziesz
ZDROWIE
Otwórz drzwi na niekończącą się przygodę rozwoju.

opinie

MagdaPraca z Agnieszką zmieniła moje spojrzenie na zdrowie i moje ciało. Agnieszka pomogła mi wczuć się w siebie i zrozumieć, że tylko ja jestem odpowiedzialna za moje zdrowie i tylko ja mogę dokonać dobrych dla mnie zmian.
Krok po kroku udało mi się zrzucić 10 kg, czuję się lepiej niż 2 lata temu, pozbyłam się wzdęć, mam więcej energii.
Ale najważniejsze – Agnieszka uświadomiła mi jak niezmiernie ważne jest to co jem i jak zestawiam poszczególne składniki tak, aby służyły mi najlepiej. Moje ciało odpowiada mi z wdzięcznością na to jak je teraz traktuję. Zmiana sposobu jedzenia nie była łatwa, ale wsparcie i motywacja od mojego coach’a wiele mi pomogły w osiągnięciu celu. Agnieszka “czuwała” przy mnie i w trudnych chwilach, na zakręcie, zawsze potrafiła wskazać mi właściwy kierunek. Wysiłek i praca, nie poszły na marne. Czuję się zdrowo i pięknie!
Dzięki WIELKIE!!!

Magda Cisło
właścicielka firmy, mama 3 dzieci

jajniki_100

 …………………………………………………………………………………………………………….

Isabelle_opinieI decided to start working with Agnieszka on my diet because I felt that she had a good understanding of the issues that were affecting my overall well-being. Since we started our sessions, she has opened my eyes to different aspects of my diet that needed to change so that my health in general could improve. I have now made gradual changes in my life and the results have been very satisfying. We have also dealt with stress, with new habits such as exercising and breathing and with how to never give up, whatever the reasons. Agnieszka has a wealth of knowledge that she passes on in a very logical and structured way which has given me many different options to take care of myself. She is always ready to change and adapt her recommendations according to my change of situation and my change of moods. I really appreciate that as it is sometimes hard to find a new routine when it does not always fit with my everyday demands at home and at work. We have now been working together for over 6 months and I am so grateful for all the positive support and advice that she has given me. I would highly recommend Agnieszka to anyone who wants to create new healthy habits in their life.

Isabelle Valentine
mother, entrepreneur and health-seeker

jajniki_100

  …………………………………………………………………………………………………………….

Monika 3Jestem bardzo zadowolona z konsultacji z Agnieszką, które utwierdziły mnie w przekonaniu, że zdrowe odżywianie i zdrowy tryb życia, to podstawa dobrego samopoczucia zarówno psychicznego jak i fizycznego. Jesteśmy tym, co jemy… Dzięki rozmowom z Agnieszką zaczęłam zwracać większą uwagę na to co jem i stosować dietę nie co do ilości, lecz jakości spożywanych produktów. Zaczęłam spożywać zdrowe produkty bezglutenowe, jeść posiłki odkwaszające organizm, ale przede wszystkim, za co jestem bardzo wdzięczna, odstawiłam „na zawsze” Nutellę, do której miałam słabość. Agnieszka podpowiedziała mi, jak „oszukać” mózg, aby nie wołał słodyczy i to zadziałało z korzyścią dla mojego zdrowia. Jestem pod ogromnym wrażeniem! Agnieszka zwróciła moją uwagę na to, jak ważne jest spożywanie zdrowej, ekologicznej, nieprzetworzonej żywności oraz stosowanie kosmetyków bez szkodliwej dla nas chemii. Dzięki tej wiedzy stałam się świadomym konsumentem, czuję się zdrowsza, silniejsza i w lepszej kondycji.
Serdecznie polecam kontakt z Agnieszką, która potrafi wsłuchać się w indywidualne potrzeby każdego z nas i podpowiedzieć co zrobić, żeby czuć się zdrowo, atrakcyjnie i młodo.

Monika Wierzyńska

jajniki_100

  …………………………………………………………………………………………………………….

zofia 3Muszę stwierdzić, że bardzo trudno było przekonać mnie do całkowicie innego sposobu odżywiania. Przez lata mojej ‘diety’ dopracowałam się wielu schorzeń, z którymi nie potrafiłam sobie radzić. Jednak powoli i skutecznie poddawałam się  sugestiom i zaleceniom Agnieszki. Pierwsze oznaki lepszego samopoczucia zachęciły mnie do dalszej współpracy. Dziś już wiem, że wybrałam dobry kierunek i właściwą osobę, której zaufałam… Jestem dopiero w połowie 'drogi’ i już z niej nie zejdę. Czuję się dobrze fizycznie, moje problemy trawienne prawie się skończyły i po prostu budzę się z chęcią i ciekawością co przyniesie dzień. Dziękuję za pomoc!

Zofia, 69 lat

jajniki_100